(0232) 276 36 96
Manusa Fotoselli Kapı

Manusa Fotoselli kapılar ( Otomatik Kapı ) Genellikle İç mekanlarda, Alışveriş merkezlerinde, Otellerde,Galeri tarzında yerlerde kullanılır. Estetiğin ve Görünüşün önemli olduğu vitrin özelliği bulunan prestij kapılarıdır.

Manusa Fotoselli Otomatik Kapılarda Mekanizma ve motor grubu standart kapılarla aynı olmakla birlikte Kanat taşıyıcı profiller ve camları çok özeldir. Günde binlerce defa açılıp kapanabilir. Ses ve ısı yalıtım özelliği de vardır. Camların birleşme ve kilitleme noktarı özel şeffaf polikarbon fitiller ile sağlanır.

Cam kanatlar 5+5 mm lamine ve rodajlıdır. Camlar Üzerine şeffaf polikarbon fitiller ve rüzgar kitleme profilleri sayesinde dış mekanlarda kullanılır.

Spider ,D35 ve T35 olarak üç farklı model vardır. Spider model tamamen camdan ve Spider kelebek inox taşıyıcı kanatlardan oluşur.

D35 serisinde üste ve altta etek profilleri kullanılır, Yanlarda ve birleşimde profil yoktur. İstenirse alt etek profiline fırça da uygulanabilir.

T35 serisinde ise sadece üst etek kullanılır. Görünen kısımda,dikmelerde ve alt tarafta profil yoktur. 

Kanat genişliği minimum 1000 mm (500mmx2 kanat) maximum 3000 mm (1500mmx2 kanat) olabilir.

İki model olup standart mekanizmalar 2000x2450 mm ye kadar, Endüstriyel tip 3000x3000 mm ye kadar uygulanabilir.

• İki Adet Yüksek torklu milyonlarca kez açmaya uygun motor bulunmaktadır. 
• Kanatların sıkışmasına karşı motorların otomatik olarak geri çalıştırma özelliği vardır. 
• Encoder sistemi sayesinde mesafe ölçme sistemi ile kanatların daimi pozisyon ayarı yapılabilir. 
• Yaz ve kış modu için sonsuz değişkenli açılım ayarı imkanı vardır. 
• Güç-pozisyon ve Ivme ölçme sayacı ile micro işlemci kapı kanat ağırlığı ayarını yapabilir. 
• Özel dişli kayış sistemi ile yüksek güvenlik ve sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır. 
• Her kapıda bir adet emniyet fotoseli standart olarak bulunmaktadır. 
• Taşıyıcı profil ve makara sistemi Her kanatta  6 Adet büyük makara 2 kanatta 12 makara ile güçlendirilmiş olup Hafif ve dayanıklı materyallerden oluşmaktadır. 
• Taşıyıcı ray profili, montaj kolaylaştıran ikinci bir montaj profiline asılmaktadır. 
• Derlinli makara sistemi kullanılmaktadır. ( Makaraların yerinden çıkmasına karşın emniyet sistemi vardır. ) 
• Makara yolu için özel profil sistemi dizayn edilmiştir. ( Servis kolaylığı ve sessiz çalışma için ) 
• Mikro işlemci üzerinde bulunan digital gösterge ve butonlarla parametre ayarı kolaylıkla yapılabilir. 
• Mikro işlemciye bağlı digital kontrol panelinin  üzerinde bulunan digital gösterge ile arıza kodları görülebilir ve kolay servis imkanı sağlar. 
• Mekanizma Yüksekliği 100 ve 200 mm ,Derinliğ 180 mm. olup Her türlü sabit profile uygulanabilecek şekilde mimari detaylara uygun, zarif ve emniyetlidir.
• Dış cephe ve Sabit alüminyum doğrama profillerine uygun adaptör profiller ile
Sızdırmazlık,sağlamlık ve estetik özellikler taşır.
• Her türlü kanat profillerini taşıyabildiği gibi transparan cam olarak da kullanılabilir.
• Düşük elektrik tüketimi ile enerji tasarrufu sağlar.

İzmir ve Çevre İllerde Manisa Fotoselli Kapı alanında da faaliyet gösteren OKS YAPI tecrübeli ve profesyonole kadrosu ile her zaman hizmetinizde...

Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapıları NICE ROBO 500 YANA KAYAR KAPI MOTORU NICE ROBO 1000 YANA KAYAR KAPI MOTORU ROBUS 350 YANA KAYAR KAPI MOTORU ROBUS 600 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU ROBUS 1000 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU RUN 1500 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU RUN 1800 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU RUN 2500 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU THOR 1551 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU THOR 2251 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU TUB 3500 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU Dairesel Açılır Kanatlı Bahçe Kapıları WINGO 2024 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU WINGO 3524 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU MOBY 4005 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU MOBY 5016 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU TOONA SERİSİ DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU WALKY SERİSİ DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU HYPPO 7005 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU X-METRO 2124 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU Fotoselli Yana Açılır Cam Kapı Sistemleri NICE OPEN FOTOSELLİ KAPI LABEL OTOMATİK FOTOSELLİ KAPI UNIDOOR FOTOSELLİ OTOMATİK KAPI Bariyer Sistemleri WIL SERİSİ ELEKTROMANYETİK BARİYER SİSTEMLERİ SIGNO SERİSİ BARİYER SİSTEMLERİ Otomatik Garaj Kapı Sistemleri Otomatik Garaj Kapı Sistemleri Endüstriyel Kapı Sistemleri Otomatik Panjur Kepenk Sistemleri Yükleme Rampası ve Körük Sistemleri Hızlı PVC Branda Kapı Sistemleri Otomatik Kapı Sistemleri Aksesuarları

"İZMİR İÇİN VARIZ, İZMİR'İ GÜZELLEŞTİRİYORUZ"

SİZDE OKS YAPI ÇÖZÜMLERİNDEN FAYDANLANMAK İÇİN

(0232) 276 36 96

OKS YAPI OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ 2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.