(0232) 276 36 96
Nice Teknik Servis

OKS YAPI NİCE Teknik Servis olarak, servis hizmet anlayışımızın temelini yerinde servis hizmeti verebilmek üzerine kurduk. Bu nedenle ekiplerimiz, servis araçlarında mümkün olan ve aşınması daha sık meydana gelen hemen her türlü yedek parça bulundurmaktadır.

Yerinde arıza tespiti mümkün olmayan ve/veya hizmet verilemeyecek durumda olan cihazlarınız atölyemize alınır. Arıza tespiti sonrasında ücret ödemenizi gerektirecek konular durumlarda onayınız alınmadanherhangi bir işlem yapılmaz.

OKS YAPI, NİCE teknik servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti politikasını daima gözetmektedir. İnsana sürekli yatırım yapan servisimiz, teknik beceri ve kabiliyetlerini geliştirmesi için personellerimizi eğitirken diğer taraftan da iletişim kurma becerilerini artırmaları için hizmet içi eğitimlere tabi tutmaktadır.

Teknik Servis olarak, her türlü Nice ürünü için, bakım, onarım, tamir, cihazların yerinden sökülmesi, montajı, ekspertiz hizmeti, de monte hizmeti, kullanm dışı bırakılan cihazların uzun süre saklanması için gerekli önemlerin alınması gibi hizmetleri sunmaktayız.

Nice servisimize emanet ettiğiniz ürünlerinizin güvende olduklarını unutmayınız.

NİCE teknik servis olarak başlıca hizmet verdiğimiz ürün guruplarını

Nice Fotoselli Kapı teknik Servis

Nice Bahçe Kapısı teknik Servis

Nice Garaj Kapısı teknik Servis

Nice Bariyer teknik Servis

Nice Mantar Bariyer teknik Servis

Nice Seksiyonel Kapı teknik Servis

Nice Yana Kayar Kapı teknik Servis

Nice Otomatik Kapı teknik Servis

olarak sıralayabiliriz.

OKS Yapı yıllardır verdiği kusursuz nice servis hizmetine İzmir ve Çevre illerinde aralısız olarak devam etmektedir. 

Yerinde ve zamanında müdehale edebilecek uzman kadromuz ile siz değerlerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapıları NICE ROBO 500 YANA KAYAR KAPI MOTORU NICE ROBO 1000 YANA KAYAR KAPI MOTORU ROBUS 350 YANA KAYAR KAPI MOTORU ROBUS 600 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU ROBUS 1000 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU RUN 1500 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU RUN 1800 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU RUN 2500 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU THOR 1551 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU THOR 2251 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU TUB 3500 YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU Dairesel Açılır Kanatlı Bahçe Kapıları WINGO 2024 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU WINGO 3524 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU MOBY 4005 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU MOBY 5016 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU TOONA SERİSİ DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU WALKY SERİSİ DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU HYPPO 7005 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU X-METRO 2124 DAİRESEL KANATLI BAHÇE KAPISI MOTORU Fotoselli Yana Açılır Cam Kapı Sistemleri NICE OPEN FOTOSELLİ KAPI LABEL OTOMATİK FOTOSELLİ KAPI UNIDOOR FOTOSELLİ OTOMATİK KAPI Bariyer Sistemleri WIL SERİSİ ELEKTROMANYETİK BARİYER SİSTEMLERİ SIGNO SERİSİ BARİYER SİSTEMLERİ Otomatik Garaj Kapı Sistemleri Otomatik Garaj Kapı Sistemleri Endüstriyel Kapı Sistemleri Otomatik Panjur Kepenk Sistemleri Yükleme Rampası ve Körük Sistemleri Hızlı PVC Branda Kapı Sistemleri Otomatik Kapı Sistemleri Aksesuarları

"İZMİR İÇİN VARIZ, İZMİR'İ GÜZELLEŞTİRİYORUZ"

SİZDE OKS YAPI ÇÖZÜMLERİNDEN FAYDANLANMAK İÇİN

(0232) 276 36 96

OKS YAPI OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ 2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.